Wonde Dog - logo

Łódź, ul. Wycieczkowa 41

Scissors

Łódź, ul. Wycieczkowa 41

O NAS

Jesteśmy miłośnikami zwierząt, w szczególności naszych najlepszych czworonożnych przyjaciół - psów. W naszym domu zawsze mieszkały i będą mieszkać zwierzęta, które każdego dnia przynoszą ogromną radość, ale też potrafią wiele nauczyć.

Jesteśmy dyplomowanymi groomerami i wciąż rozwijamy wiedzę oraz doskonalimy umiejętności z zakresu pielęgnacji i szkoleń, biorąc udział w seminariach i warsztatach.

Bierzemy również udział w wystawach psów rasowych w Polsce i za granicą, regularnie odnosząc sukcesy.

Jesteśmy hodowcami sznaucera pieprz i sól oraz sznaucera miniaturowego czarno srebrnego - to dzięki nim nasza życiowa pasja przerodziła się w zawodowy fach. Dlatego do pracy podchodzimy z mnóstwem pozytywnej energii.

Nie ma dla nas wyzwań, bo właśnie o pasję tu chodzi. Oddajemy się jej bez reszty, dzięki czemu nigdy tak naprawdę nie pracujemy – spełniamy nasze marzenia o miejscu idealnym dla wszystkich pupilów. Jako fryzjer dla psów, oferujemy przede wszystkim cierpliwe i odpowiednie podejście do każdego psiego gościa. Salon pielęgnacji dla psów i jego prowadzenie wymagało od nas stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla naszych klientów.

image